جستجو در محصولات


آخرین پروژه ها


پروژه شش
پروژه پنج
پروژه چهار
پروژه سه
پروژه دو
پروژه یک
تبلیغ آنلاین سنگ
معرفی روشویی سنگی

روشویی های سنگی یکی از بهترین و مدرن ترین انواع روشویی هایی ست که آنرا می توانید در انواع رنگ و طرح های متنوع خریداری نمایید.

به دلیل دوام بالا نیز می توانید به مدت طولانی تری از آن استفاده نمایید و امکان کنده کاری نیز بر روی آن وجود خواهد داشت. در ادامه با فروشگاه آنلاین سنگ همراه باشید.

 

 

چرا روشویی سنگی؟

 

روشویی سنگی را می توان یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع روشویی ها دانست به این دلیل که این نوع، زیبایی های منحصر به فردی داشته و به همین دلیل در مراکز لوکس و متنوعی امکان استفاده خواهد داشت.

انواع روشویی سنگی

 

روشویی ها را میتوان از جنبه های مختلفی از یکدیگر تفکیک کرد که یکی از مهمترین آن، مدل شکل ظاهری متفاوت آنها میباشد. طرح های مختلف این محصول باعث شده که بتوانید آن را با تمامی بخش های دستشویی ست نمایید و متناسب با اندازه دستشویی نسبت به انتخاب، اقدام نمایید. از جمله انواع روشویی های سنگی می توان به: طرح آرمیتا، السان، آینه آناهیتا، آینه اشکان، پارسا، جیسان، پویا، دانا، سروش، سوشا، سیمین، کتیبه و کتایون اشاره کرد.

مدل های این محصولات تفاوت های بسیاری از نظر رنگ، سبک و مدل، اندازه و نوع کاسه با یکدیگر دارد و می توانید بستگی به نوع خواسته خود به انتخاب مدل مورد نظر اقدام نمایید.

 

 

مزایای  روشویی های سنگی

 

خاصیت طرح پذیری: امکان حک کردن هر نوع طرحی بر روی سنگ وجود دارد و می توانید به صورت سفارشی نیز اقدام به ارائه یک طرح جهت حک کردن بر روی آن نمایید.

 

عدم از بین رفتن بافت: تمامی حکاکی های ایجاد شده بر روی روشویی به مدت طولانی بر روی آن باقی می ماند و به هیچ عنوان از بین نخواهند رفت .

 

آینه همراه: برخی از این محصولات دارای آینه هستند که به صورت یکپارچه و هماهنگ و موزون با هم کار شده اند که به زیبایی هر چه بیشتر فضای سرویس می انجامد.

 

نظافت آسان: بدلیل ساب بسیار براق و جنس سنگ، نظافت آن بسیار راحت و بهداشتی خواهد بود. علاوه براین که با مرور زمان این سطح براق تر و ساب خورده تر خواهد شد.

 

 

ویژگی روشویی های سنگی

 

روشویی های سنگی همانطور که از نام آن پیداست تشکیل شده از سنگ میباشند و به همین دلیل مقاومت بسیار بالایی نیز خواهند داشت.

این نوع محصولات به دلیل یک تکه بودن و نداشتن هیچگونه بریدگی و یا ترک امکان جدا شدن اجزا از یکدیگر وجود نخواهد داشت.

همچنین می توان به خوش طرح بودن آن اشاره کرد به این دلیل که به عنوان یک ایده نو شناخته می شوند و به همین جهت یک مدل جدید در خانه ها خواهد بود و توجه هر فردی به آن جلب خواهد شد.

 

 

قیمت روشویی های سنگی

 

قیمت روشویی را می توان یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار بر خرید و یا عدم خرید محصول دانست و به همین دلیل حتما باید به آن توجه ویژه ای داشت. نوع سنگ بکار رفته برای روشویی، ابعاد، آینه دار بودن از ویژگی هایی میباشد که در قیمت تاثیر گذار است. قیمت این محصولات  متغیر است که جهت استعلام قیمت دقیق می توانید به با ما تماس بگیرید.

 

 

خرید روشویی های سنگی

 

فروشگاه آنلاین سنگ  امکانات ویژه و متنوعی برای خریداران روشویی سنگی فراهم کرده است که از جمله آن میتوان به:

  • تنوع مدل های روشویی سنگی
  • بررسی ویژگی های هر محصول
  • قیمت از تولید به مصرف و بدون واسطه
  • ضمانت کیفیت محصول

که در نهایت بتوانید تجربه یک خرید رضایتمندانه را از فروشگاه آنلاین سنگ تجربه کنید.

 

شما میتوانید انواع روشویی سنگی را به صورت آنلاین و یا حضوری از فروشگاه آنلاین سنگ اُ استون خریداری نمایید.

 

 

اشتراک گذاری این مقاله

41 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


آنلاین سنگ مفتخر است با برترین کارشناس های خود در عرصه های تولید و مشاوره سنگ های ساختمانی همراه با کیفیتی برتر، دنیای جدیدی را به روی مبتکران صنعت ساخت و ساز باز نماید تا آغازی باشد برای آفرینش شیوه های نوین برای آنهایی که متفاوت می اندیشند.

آخرین پروژه ها


پروژه شش
پروژه پنج
پروژه چهار
پروژه سه
پروژه دو
پروژه یک