جستجو در محصولات


آخرین پروژه ها


پروژه شش
پروژه پنج
پروژه چهار
پروژه سه
پروژه دو
پروژه یک
تبلیغ آنلاین سنگ
معرفی پایه آیفون سنگی

در بررسی چهارمین محصول سنگی فروشگاه آنلاین سنگ اُ استون، باید به پایه های آیفون سنگی آن اشاره نمود. اگر گذری به ساختمان های لوکس و مدرن داشته باشیم و یا در اماکن عمومی مانند بیمارستان ها و ادارات، غالبا ستون های سنگی و فلزی را مشاهده می کنید که تا حدود یک متر ارتفاع دارند و بر روی آنها، یک آیفون نصب شده اند. در واقع این پایه ها، همان پایه های آیفون ها هستند که کاربرد آنها برای زیبایی و تسهیل در ورود و خروج به خانه های چند طبقه می باشد.

پایه های آیفون سنگی یکی از محصولات گروه کارخانجات اُ استون میباشد که در چندین طرح ارائه شده است. این پایه ها از سنگ هایی با جنس های مختلف ساخته و طراحی شده است. از جمله سنگ های به کار رفته در این پایه ها می توان به سنگ تراورتن حاجی آباد، تراورتن عباس آباد و مرمریت مشکی دهبید اشاره کرد.

این پایه های آیفون ها در رنگ های مختلفی تولید و ارایه شده اند که از رنگ بندی های آنها می توان به مشکی، خاکستری، کرمی، استخوانی، سفید، شکلاتی، مسی، کرم صورتی و نارنجی اشاره نمود.

از جمله برخی مدل های زیبای این پایه ها می توان به پایه آیفون راتین، پایه آیفون آرمان، پایه آیفون رهام، پایه آیفون سامان و پایه آیفون شایان اشاره کرد.

طبق توضیحات محصول،می توان پایه های آیفون سنگی را برای زیباسازی بیشتر قسمت ورودی ساختمان ها با سبک های مختلف و متنوع استفاده کرد.

 

شما میتوانید انواع پایه آیفون سنگی را به صورت آنلاین و یا حضوری از فروشگاه آنلاین سنگ اُ استون خریداری نمایید.

 

اشتراک گذاری این مقاله

164 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.