مدرن ترین نمای سنگ ساختمان های مردن به سبک نوین

 

 

Corridor mode: ویژگی Corridor Mode (حالت راهرو) برای نظارت راهروهای طولانی مناسبت می باشد. با استفاده از این قابلیت پوشش در راهروها تا بیش از 40 درصد افزایش می یابد.

WDR: در تصاویر مربوط به لابی هتل معمولا پشت درب های شیشه ای نور زیادی وجود دارد. دوربین مداربسته Uniview با پشتیبانی از قابلیت WDR این مشکل را حل کرده و تصاویر واضحی از این قسمت را به نمایش می گذارند.

Anti-corrosion: از آنجاییکه این هتل ها در کنار دریا قرار دارند، احتمال فرسودگی و زنگ زدن دوربین ها بسیار زیاد است. راهکار Uniview برای جلوگیری از پوسیدگی دوربین ها، استفاده از پودرهای ضد زنگ بر روی بدنه دوربین بوده است و همچنین این دوربین ها در شرایط دما و رطوبت بالای محیط نیز بدون مشکل فعال هستند.

 

سطح بالای امنیت اطلاعات با تکنولوژی RAID
دستگاه NVR516 دارای یک منبع برق پشتیبان می باشد تا در زمان بروز اختلال بر روی منبع برق اصلی و یا مشکل در اتصال، دستگاه بدون مشکل به کارکرد خود ادامه دهد.

همچنین دستگاه NVR516 برای ذخیره سازی اطلاعات از تکنولوژی RAID 0,1,5,6,10 پشتیبانی میکند که باعث افزایش کارایی و حفاظت از داده ‌ها می‌شود. اگر بر حسب اتفاق یکی از هارد دیسک ها دچار مشکل شود، دستگاه NVR می تواند مانع از دست رفتن اطلاعات شود و آنها را در کم ترین زمان ممکن بازسازی کند.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


آنلاین سنگ مفتخر است با برترین کارشناس های خود در عرصه های تولید و مشاوره سنگ های ساختمانی همراه با کیفیتی برتر، دنیای جدیدی را به روی مبتکران صنعت ساخت و ساز باز نماید تا آغازی باشد برای آفرینش شیوه های نوین برای آنهایی که متفاوت می اندیشند.

آخرین پروژه ها


پروژه شش
پروژه پنج
پروژه چهار
پروژه سه
پروژه دو
پروژه یک